Lektorzy

daria

Daria – Jeśli chcecie uczyć się języka niemieckiego – bez wątpienia traficie na mnie! Moją zaletą jest ocean cierpliwości – nieważne, jak długo nie będziecie czegoś rozumieć, wyjaśnię Wam to z pokładami olimpijskiego spokoju:) Interesuję się literaturą, językami obcymi (moje ulubione to niemiecki, angielski i hiszpański), a że sama uczę się tego ostatniego już od trzech lat, dobrze rozumiem, na jakie trudności można przy tym napotkać. Jeśli mam czas i pieniądze, najchętniej podróżuję, im dalej tym lepiej. Mój kierunek marzeń to Kuba, miejsce, w którym czas się zatrzymał- nie na długo, dlatego mam nadzieję że wreszcie uda mi się tam pojechać!

kasia

Kasia – Pracuję w szkole językowej od 2006 roku. Uczę osoby dorosłe języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Prowadziłam zajęcia z wieloma grupami na poziomie podstawowym, więc doskonale rozumiem potrzeby tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem obcym. Na moich zajęciach staram się zachęcać uczniów, aby aktywnie wykorzystywali poznane struktury języka i kładę nacisk na komunikację. Moimi ulubionymi komponentami języka są gramatyka i słownictwo. Lubię lekcje, na których słuchacze uczą się ich poprzez zabawę. Interesuję się filmem, podróżami oraz, oczywiście, językiem angielskim.

piotr

Piotr – Jestem absolwentem filologii angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W charakterze lektora języka angielskiego pracuję od 2006 roku, ucząc osoby na różnych poziomach zaawansowania i z różnych grup wiekowych, w tym seniorów. Jestem zdania, że do nauki języków obcych należy podchodzić ze spokojem, cierpliwością, a także humorem, dlatego też staram się prowadzić moje zajęcia w przyjaznej, pogodnej atmosferze. Interesuję się wieloma rzeczami, między innymi historią, fotografią (starą i nową), podróżami, koszykówką.

tomek

Tomek – Zajmuję się tłumaczeniem, ale kilka lat temu przekonałem się, że uczyć jest przyjemnie. W pracy dydaktycznej lubię kontakt z ludźmi z różnych grup zawodowych i wiekowych, a w przerwach i po godzinach – miasto z perspektywy roweru i bieganie nad Wartą.